28 Haziran 2010 Pazartesi

"Bir Araya Gelmek İçin Gün Bugün" 29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü

"Bir Araya Gelmek İçin Gün Bugün" 29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü

29 Haziran 2008'de 50 yaşına giren ICSID bu tarihi Dünya Endüstriyel Tasarım Günü olarak lanse etti ve her yıl kutlanması kararı alındı.Böylece endüstriyel tasarımın işlevini ve amacını insanlara anlatılması için uygun bir pozisyon yakalanmış oldu.

Bu genel temadan hareketle ETMK İzmir Şubesi bundan sonra her yıl Dünya Endüstriyel Tasarım Günü'nü kutlamayı ve endüstriyel tasarıma karşı farkındalığı arttıracak etkinlikler yapmayı planlıyor.

29 Haziran 2010 da İzmir'de ilk kez düzenlenecek olan Dünya Endüstriyel Tasarım Günü etkinliği "bir araya gelmek için gün bugün" sloganı ile yapılıyor. Bu yıl yapılan etkinliğin ilk kez yapılıyor olmasından ötürü öncelik meslektaşların bir araya gelmesine ve birbirleri ile tanışmaları sağlamasına verilmiştir. ETMK İzmir Şubesinin üye odaklı şubeleşme çalışmalarının bir parçası olan bu etkinlik ile süreçte gelinen son nokta ve şubeleşme için gereken resmi prosedürün tamamlanması için izlenecek yol haritası üzerinde konuşulacak.


Alsancak Miko'da yapılacak olan etkinliğe İzmir ve yakın çevresi tüm öğrenciler, akademisyenler, profesyoneller, mezunlar ve emekliler davetlidir.

Etkinlikte ETMK İzmir Şubesi Koordinatörü Gözde Göl ve ETMK İzmir Temsilcisi Can Özcan kısa birer konuşma yapacak.

Miko'ya yaptırılacak rezarvasyon için lütfen katılıp katılmama durumunuzu kesin olarak belirleyiniz. Etkinliğin Facebook sayfasından katılacağınıza dair sekmeyi işaretleyebilir yada Şube koordinatörü Gözde Göl'e  mail atabilirsiniz.

Etkinliğin Facebook sayfasına şu linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alsancak Miko Siesta Cafe'nin haritasına ulaşmak için şu linke tıklayın. İzmir Şube Koordinatörü Gözde Göl'e ulaşmak için ise gozdegol@etmk.org.tr adresini kullanabilirsiniz.

29 Haziran günü, bir araya gelmek için sizleri de bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder